skip to Main Content

Vastused Korduma Kippuvatele Küsimustele

Kas on olulisi hoiatusi või ettevaatusabinõusid?

Praeguseni ei ole kirjeldatud kliiniliselt olulisi kõrvalmõjusid Femarelle kasutamisel.

 

Kombinatsioon ravimitega: kliinilistes uuringutes ei avaldanud Femarelle mõju kilpnäärme hormoonide aktiivsusele ega  ei mõjutanud kilpnäärme tegevust reguleerivaid ravimeid.

Ei ole soovitatav võtta Femarelle’t samaaegselt mistahes teise östrogeen-retseptoreid mõjutava tootega,  nad võistlevad üksteisega ja östrogeenretseptor blokeeritakse.

 

Üledoos: uuringud nii in vitro kui in vivo on näidanud, et Femarelle tarbimine soovitatavast annusest suuremas koguses ei ole ohtlik.

 

Allergia: on teada antud mõnedest kergetest allergiajuhtudest, kuid siiani ei ole leitud seost nende reaktsioonide ja sojaallergia vahel. Soja suhtes allergilistel naistel soovitatakse toodet kasutada ettevaatusega.

 

Kui sageli tuleks võtta Femarelle’t?

Femarelle’t tuleks võtta kaks korda päevas, hommikul ja õhtul, kas toiduga või ilma.

 

Kui kaua võib Femarelle’t kasutada?

Kuna Femarelle ei mõjuta tundlikke kudesid rindades ja emakas ega ei oma toimet verehüübimisele, võib seda julgesti tarvitada pikaajaliselt.

 

Mida teha, kui annus jääb võtmata?

Kui annus jääb vahele, tuleb kapsel võtta niipea, kui see meenub ja jätkata regulaarset tarvitamist. Ei ole vaja võtta kahe-kordset annust, kui unustate kapsli võtmata.

 

Kas annust võib suurendada?

Mõnedel naistel on kasulik annust suurendada sel ajal, kui probleem on kõige häirivam. Seega, kui kaebused on tugevamad päevasel ajal, tuleks võtta kaks kapslit  hommikul ja üks õhtul. Kui probleemid häirivad ööund, tuleks võtta 2 kapslit õhtul ja üks kapsel hommikul. Ei tasu karta suurema annuse võtmist, kui see on vajalik ja annust saab vähendada, kui enesetunne paraneb. Väga oluline on võtta Femarellet kaks korda päevas, sõltumata doosist.

 

Kas Femarelle võib põhjustada kõrvaltoimeid?

Tänaseni ei ole teateid olulistest kõrvaltoimetest. Siiski on kõigi toodete puhul alati olemas oht soovimatute mõjude tekkeks.

 

Mida teha, kui ilmnevad soovimatud toimed?

Kui on mingeid kõrvalmõjusid, peaks naine Femarelle kasutamise lõpetama ja jälgima, kas enesetunne paraneb. Nädala pärast võiks Femarelle kasutamist jätkata, et näha, kas kõrvaltoime on seotud selle tootega.

Vastused Korduma Kippuvatele Küsimustele

Millisest allikast on pärit Femarelle koostises kasutatav soja?

Kasutatakse geneetiliselt muundamata soja, mida on kasvatatud spetsiaalselt Femarelle tootmiseks. Kõik toodetud partiid pärinevad samast allikast.

Ainulaadne tootmisprotsess:

Femarelle’t toodetakse rangete farmaatsiatööstuse tingimuste kohaselt, tooraine on pärit sojast.
Põhjalik mikrobioloogiline ja biokeemiline testimine toimub kogu protsessi vältel. Efektiivsust ja toodete säilivusaega jälgitakse pidevalt. Tootmisprotsess on allutatud kõige rangematele kvaliteedikontrolli standarditele: ISO 9001-2008, HACCP-nõuded, cGMP ja BVQI, ISO 14001.

Mida tähendavad kuupäevad Femarelle välispakendil ja blistril?

Mõlemad kuupäevad näitavad “parim enne” aega ja need peavad olema ühesugused. Ärge kasutage Femarelle’t pärast märgitud kuupäeva.

Kuidas peaks Femarelle’t säilitama?

Hoida kuivas, toatemperatuuril. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Femarelle Rejuvenate, Femarelle Recharge ja Femarelle Unstoppable on toidulisandid.

TOIDULISANDID EI ASENDA MITMEKÜLGSET TOITUMIST

Back To Top